Меню

3 D тури по обєктах нерухомості квартирах, будинках, земельних ділянках

Реклама двигун торгівлі це правило продажів ХХ-ХХІ століття. Чим якісніша реклама тим більше вірогідність  продати якісний продукт,  це правило поширюється і на об’єкти нерухомості. Щоб іти в ногу з часом наша Закарпатська агенція з продажу нерухомості пропонує своїм клієнтам продавцям будинків , квартир, земельних ділянок послугу створення віртуальних 3D, для кращого візуального сприйняття  і економії часу для показу об’єкту продажу, і розміщення їх на нашому сайті з продажу нерухомості .  Для оптимізації  та економії часу на пошук потрібного Вам об’єкту  нерухомості ми пропонуємо віртуальний тур по об’єктам,  який ви можете пройти в нашому офісі чи у себе вдома.  

Тепер щоб вибрати квартири для оренди чи купівлі в Ужгороді Сваляві Мукачеві непотрібно витрачати багато  часу на поїздки і огляд великої кількості квартир, будинків, земельних ділянок Вам достатньо буде зайти на наш сайт де  ми впроваджуємо технологію віртуальної реальності для огляду і вибору нерухомості в Закарпатській області,  вибрати потрібний об’єкт із розміщених на сайт подивитися 3 D тур, якщо об’єкт сподобався лише тоді йти на  його огляд по факту .

Також МИ надаємо професійні послуги з експрес фотографування квартир ,будинків для розміщення фотографій на інших (чужих) сайтах нерухомості. Якісні фотографії збільшують  вірогідність швидкого продажу Вашого об’єкту. Експрес фотографія  без ретуші та фото-шопу!!! Фото висилаємо на ел. пошту, розміщуємо на віртуальному диску для скачування, або закачуємо на Вашу флешку.

Вартість фотосесії 280 грн. + витрати на дорогу,  (15-25 фото)

Звертайтесь за телефонами вказаними на сайті.