Куди поїхати на відпочинок в Україні, майже 100 локацій для екскурсій в Закарпатті.


Туристична карта Закарпаття


Куди поїхати на відпочинок в Україні це питання в період карантину  COVID - 19  стало особливо актуальним,  в Україні є дуже багато чудових місць для відпочинку але ми поговорим про відпочинок в Закарпатті.

Закарпаття це дуже колоритний регіон  для відпочинку в якому дуже компактно розмістилося багато чудових локацій та атракцій для просто сімейного відпочинку в безпосередній близькості до природи, активно-спортивного дозвілля чи лікувального відпочинку в санаторно курортних закладах  області, в кінції цієї  статті ви  знайдете карту та опис до  майже сотні пізнавальних, гастрономічних, лікувальних, спортивних  локацій в радіусі 120 кілометрів від нашої садиби в селі Поляна  які можна відвідати відпочиваючи в  Закарпатті.

Трохи пройдемося  по типах житла яке ви зможете орендувати для відпочинку в Закарпатті.  Для  сімейного відпочинку добре  підходить  приватний сектор туристичних  населених пунктів Закарпаття  тут   ви зможете  зняти  в оренду садибу чи будинок з власним подвір’ям,    поруч  з санаторієм, лісом чи річкою де зможете повістю насолодитися  природою Закарпаття, зняти будинок на будь-який смак з різними архітектурними стилями,  перевага садиби, будинку  полягає в тому  що Ваша родина  зможе комфортно відпочити  без зайвих очей та стороннього галасу в сімейній затишній атмосфері,  оренда хорошої сучасної садиби чи будинку з якісним інтернетом в хорошому місці біля лісу чи річки буде коштувати від 400 гривень за добу з однієї особи, знімати таку садибу для 2-3 ох., осіб  обійдеться Вам в середнце можливість включення у вартість проживання харчування також  в готелях  ви зможете отримати послуги СПА та базових лікувальних процедур не виходячи з території готелів, вартість проживання в  готелях Закарпаття  починається з 500 гривень за добу  з однієї особи. Третій варіант оренди житла для відпочинку в Закарпатті це подобавав оренда квартир поруч з санаторіями та у містах Закарпаття, тут вартість квартири  від 450 гривень  за добу.

З орендою житла ми розібрали тепер прийшов  час  до проведення  дозвілля,  в цій статті я не буду розказувати про кожний об’єкт окремо так як майже в кожного об’єкту – локації  є свій сайт посилання на який ви знайдете на карті локацій  натиснувши на іконку об’єкту який Вас зацікавив, тут я постараюся  розбити всі локації на групи і в загальному описати їх характеристики щоб вам було легше зрозуміти яку локацію для екскурсії обрати .

ПЕРШОЮ групою туристичних об’єктів у нашій статті є лікувально профілактичні заклади, завдяки яким Закарпаття частково і здобуло славу не лише туристичного краю а й області де можна пройти курс лікування та профілактики різних захворювань місце розташування та детальну інформацію про ці заклади ви знайдете за посиланнями на нашій карті в яких в свою чергу є посилання на сайти цих закладів , а частково тому що, другою складовою через що Закарпаття  є туристичним краєм  це незрівнянної краси природа та сприятливий помірний клімат,   приїхавши на відпочинок  в Закарпаття ви відразу відчуєте зміну  стану здоров’я на краще, це пов’язано з чистотою гірського повітря. Як я писав вище Закарпаття це  не тільки відпочинок а іще й лікування , тут зосереджена велика кількість санаторно лікуьому в 1500 гривень за будинок, знімати садиби вигідніше для компаній мінімум з 4-ох., осіб, у більшості випадків у вартість входить лише проживання в садибах  без харчування. Другий тип житла  для відпочинку це готелі яких в  Закарпатті до ваших  послуг велика кількість, готелі на різний смак  від мережевих готелей в філіях яких ви можливо  вже відпочивали та місцевих приватних готелів  із лікувальними та СПА процедурами, є кілька  переваг оренди готелів  для відпочинку, вальних закладів різної лікувальної направленості, нижче наведу загальні характеристики цих  закладів:

 

  • бальнеологічні  санаторії - лікування та профілактика шлунково кишкового тракту мінеральною водою, ці снаторії розташовані в Поляні, Солочині, Голубиному, Шаянах.
  • лікування серцево судинних захворювань це санаторій Карпати в селі Карпати Мукачівського району який розташувався на території колишньої резиденції графа Шенборна
  • лікуваня опорно рухового апарату це санаторій Синяк та термальні басейни «Косино», «Жайворонок», «Золота гора», санаторій «Боржава»  які також позитивно впливають на обмін речовин в організмі людини.
  • алергологічна медичні заклади це алергологічна унікальні лікарня та санаторій в селі Солотвино  Тячівського району

ДРУГА група це історичні будівлі Закарпаття:

замок «Сент Міклош» смт  Чинадієво

замок «Паланок» місто Мукачево

«Ужгородський» замок  місто Ужгород

«Невицький» замок село Невицьке

палац «Шенборнів» село Карпати Мукачівського району

Також до ціє групи відносяться музеї, винні погриби, дерев’яні церкви,   частина їх вже  нанесена на нашу карту,  там ви зможете з ними детально ознайомитися та прокласти до них маршрути на гугл карті         .

ТРЕТЯ група це об’єкти так званого гастрономічного туризм, так як  у XIX-XX століттях Закарпаття перебувало у складі різних держав, культура кожної держави залишила свій відбиток у гастрономії Закарпаття , також в цю групу я додав  місця де можна скуштувати і половити форель так як Закарпаття відоме форелевими  господарствами, до цієї групи об’єктів відніс виноградниками з дегустаційними залами, ці об’єкти додані  на нашу карту в інформації на карті ви знайдете посилання сайти цих обєктів.

ЧЕТВЕРТА група локацій це парки, пішоході маршрути, історичні площі Закарпаття з багатьма цікавими пам’ятниками, міні скульптурами , багато вікові дерева та місця з сильною позитивною енергетикою та чудовими краєвидами для фотографій.

П'ЯТА група об’єктів  на карті це джерела прісної та мінеральної води якими славиться Закарпаття, кожне з цих джерел має унікальні оздоровчі властивості.

ШОСТА група локацій для осіб які хочуть активно провести свій  відпочинок в Закарпатті, у  цю групу входять:

  • місця для рафтингу на річках Закарпаття з відповідно підготовленими інструкторами .
  • вело маршрути для професіоналів, любителів, та  початківців під наглядом гіда-інструктора який професійно організує Ваш вело заїзд.
  • походи – подорожі в гори   на квадро циклах та джипах
  • подорож  на повітряній кулі.
  • лижні витяги
  • тюбінгові парки

 

 На нашій карті ви легко  знайдете місця  та контакти інструкторів які допоможуть організувати Ваш незабутній активний відпочинок в Закарпатті.

Після відпочинку  в Закарпатті багато хто вирішує тут придбати собі нерухомість, квартиру,  будинок чи земельну ділянку для будівництва,  на сайті нашої агенції нерухомості ви зможете  знайти для себе підходящий варіант карпатської нерухомості.

авт. І.Чийпеш

 

 

Коментарі

Список коментарів порожній


Залиште свій коментар
 
^ Наверх