Як вибрати квартиру для комфортного проживання


Як вибрати квартиру для комфортного проживання


Ціни на квартири  в Закарпатті на первинному ринку (від забудовників) коливаються від 400 дол./1м.кв.  до 800 дол./1м.кв.

За що ми платимо і що отримуємо.

У вартості всіх  квартир без винятку враховується:

Вартість земельної ділянки (або вартість оренди на час будівництва)

Витрати на купівлю матеріалів та оплату праці

Покриття ризиків забудовників

Витрати на підключення комунікацій

Винагорода (маржа) забудовника

Що ми отримуємо при купівлі квартири,  в ідеалі це; не тільки квадратні метри квартири  та просторі сходові клітки, коридори. Ми маємо отримати простір для комфортного проживання. Під простором для комфортного проживання я маю на увазі також прибудинкову територію, пожежні проїзди для нашої безпеки, зелену зону(клумби) для естетики, зону відпочинку з лавками та дитячими площадками, місце для санітарних потреб таких як очистки провітрювання килимів так саме так такі місця мають передбачатися при будівництві квартирних масивів, місця для паркування передбачаються також в кожному виді квартир по різному наприклад в квартирах делюкс класу це одне парко місце на повнолітню особу, бізнес класу одне парко місце на дві особи.

Рекомендую при купівлі квартири звертати УВАГУ на вище наведені характеристики ЖК. В наступних нарисах розкажу про переваги та недоліки місця розташування земельної ділянки на якій будуються квартирний будинок.

Коментарі

Список коментарів порожній


Залиште свій коментар
 
^ Наверх