Where to go on vacation in Ukraine, almost 100 locations for excursions in Transcarpathia.

Туристична карта Закарпаття

Куди поїхати на відпочинок в Україні, майже 100 локацій для екскурсій в Закарпатті.

Куди поїхати на відпочинок в Україні це питання в період карантину  COVID - 19  стало особливо актуальним,  в Україні є дуже багато чудових місць для відпочинку але ми поговорим про відпочинок в Закарпатті.

Закарпаття це дуже колоритний регіон  для відпочинку в якому дуже компактно розмістилося багато чудових локацій та атракцій для просто сімейного відпочинку в безпосередній близькості до природи, активно-спортивного дозвілля чи лікувального відпочинку в санаторно курортних закладах  області, в цій  статті ви  знайдете карту та опис до  майже сотні пізнавальних, гастрономічних, лікувальних, спортивних  локацій в радіусі 120 кілометрів від нашої садиби в селі Поляна  які можна відвідати відпочиваючи в  Закарпатті.

Трохи пройдемося  по типах житла яке ви зможете орендувати для відпочинку в Закарпатті.  Для  сімейного відпочинку добре  підходить  приватний сектор населених пунктів Закарпаття  в якому  ви зможете  зняти  в оренду садибу чи будинок з власним подвір’ям,    поруч  з санаторієм, лісом чи річкою де зможете повістю насолодитися  природою Закарпаття, зняти будинок на будь-який смак з різними архітектурними стилями,   превага садиби чи будинку  полягає в тому  що Ваша родина  зможе комфортно відпочити  без зайвих очей та стороннього галасу в сімейній затишній атмосфері,  оренда хорошої сучасної садиби чи будинку з якісним інтернетом в хорошому місці біля лісу чи річки буде коштувати від 400 гривень за добу, знімати таку садибу для 2-3 ох., осіб  обійдеться Вам в середньому в 1500 гривень за будинок, знімати садиби вигідніше для компаній мінімум з 4-ох.,осіб у більшості випадків у вартість входить лише проживання в садибах  без харчування. В Закарпатті до ваших  послуг велика кількість готелів на різний смак  від мережевих, готелях в філіях яких ви можливо  вже відпочивали та місцевих приватних готелів  із лікувальними та СПА процедурами, є кілька  переваг оренди готелів  для відпочинку в Закарпатті, це можливість включення у вартість проживання харчування,  в готелях  ви зможете отримати послуги СПА та базових лікувальних процедур не виходячи з території вартість проживання  починається з 500 гривень за добу  з однієї особи. Третій варіант оренди житла для відпочинку в Закарпатті це подобавав оренда квартир поруч з санаторіями та у містах Закарпатті .

З орендою житла ми розібрали тепер прийшов  час  до проведення  дозвілля,  в цій статті я не буду розказувати про кожний об’єкт окремо так як майже в кожного об’єкту є свій сайт посилання на який ви знайдете на карті локацій  натиснувши на іконку об’єкту який Вас зацікавив, тут я постараюся  розбити всі локації на групи.

Перша група туристичних об’єктів це лікувально профілактичні заклади, так як Закарпаття  це не тільки відпочинок а іще й лікування,  місце розташування та детальну інформацію про ці заклади ви отримаєте за посиланням на нашій карті . Приїхавши в Закарпаття ви відразу відчуєте зміну стану здоров’я на краще це пов’язано з чистотою гірського повітря  але  не одним повітрям славиться лікувальний туризм в Закарпатті. Коротко про специфіку лікувальних закладів,

бальнеологічні  санаторії - лікування та профілактика шлунково кишкового тракту мінеральним розташовані в Поляні, Солочині, Голубиному, Шаянах.

лікування серцево судинних захворювань це санаторій Карпати

лікуваня опорно рухового апарату це санаторій синяк та термальні басейни Закарпаття які також позитивно впливають на обмін речовин в організмі людини.

Друга група це історичні будівлі Закарпаття , замки палаци музеї винні погриби яких в Закарпатті більше десятка частина їх вже  нанесена на нашу карту там ви з ними і зможете детально ознайомитися.

Третя група це гастрономічні туризм, у XIX-XX століттях Закарпаття перебувало у складі різних держав, культура кожної держави залишила свій відбиток у гастрономії Закарпаття , також Закарпаття славиться своїми форелевими  господарствами та виноградниками з дегустаційними залами наведені в цьому абзаці об’єкти нанесені на нашу карту.

Четверта група це парк пішоході маршрути   історичні площі.

авт. І.Чийпеш

   


There are no comments yet