Меню

Ріелтор, брокер з продажу Закарпатської нерухомості Іван Чийпеш

Співзасновник та брокер з продажу нерухомості агенції нерухомості "Бай хаус" Іван Чийпеш.

Допоможу  наблизити Вашу мрію!

Спеціалізація  продаж нерухомості в Закарпатській області (Сваляві, Мукачеві, Ужгороді, Берегові, Тячеві, Хусті) . Допоможу купити квартиру, земельну ділянку, житловий будинок, готельний бізнес, завод, промислову площадку.

Працюю брокером з продажу нерухомості з 2016 року. До 2016 року  працював в сфері землеусторю маю практичний досвід роботи із правовстановлючими документами на нерухоме майно даний досвід роботи  дає можливість якісно дослідити документи з якми працюю та виключити різні неприємні сюрпризи  

В 2017 році пройшов базовий курс навчання з експертної оцінки нерухомого майна в МІБ м. Киїів (Міжнароний інститут бізнесу)

В 2018 році пройшов курс з експерес фотогорафії нерухомості

 Додаткові навики роботи: 

+ експертна оцінка нерухомого майна

+ добре орієнтуюся в законодавчій базі  з питаня оформлення права власності на нерухоме майно, а також у фізичних і законодавчих обмеженнях у використанні земельних ділянок

+ експрес фотографія нерухомості

+ робота з порталами нарухомості

Основні принципи роботи;

+ прозора співпраця з клієнтами.

+ якісне формування портфоліо об'єкту нерухомості

+ якісний підбір нерухомості за вашими критеріями для економії Вашого часу

+ мінімальна кількість показів об'єктів нерухомості максимальна влучність

На що потрібно звернути увагу при купівлі квартири!                    Якщо ВИ вирішили придбати квартиру  в першу чергу треба звернути на ті властивості які ви не зможете змінити, а це, хороша соляризація квартири, від якої залежатиме Ваш настрій(достатній час потрапляння сонячного світла в квартиру) місце розташування, планування кімнат, розмір лоджій та балконів , акцентувати увагу на оздобленні та кольорі  стін не рекомендую, будь-який ремонт через 3-5 років застаріває.

Що важливо при купівлі земельної ділянки!!!

Перше на що потрібно звернути увагу при покупці земельної ділянки для будівництва, це її цільове використання, будуватись можна лиже на ділянці з цільовим використанням :

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

- для ведення індивідуального садівництва (при наявності містобудівної документації)

- для дачного будівництва

Але наявність або купівля земельної ділянки з одним із вище наведених використань не дає Вам гарантії що ви зможете побудувати те що захочете і де захочете. На земельній ділянці можуть бути накладені обмеження у використанні у вигляді охоронних та санітарних зон інженерних комунікацій які розташовані за 200 метрів від ділянки. Обмеження не завжди вказані у документах на право власності (у нас були випадки), їх виявляють при виготовлені містобудівної документації без якої будівництво не можливо.

 

контактна інформація 

facebook  https://www.facebook.com/Chyipesh/

email: cheipeshi@gmail.com

mob. tel. + viber + 38- 095-25-12345

via GIPHY