Оренда житла для відпочинку в Карпатах

Відпочинок в Карпатах

Чому треба звернути увагу на відпочинок в Карпатах та купити тут нерухомість.

Карпати чарівний мальовничий дуже різноманітний край, відпочинок в  Карпатах задовольнить бажання найвибагливішого мандрівника , в Карпатах  поєднуються сурові але чарівні високогір’я  і долини з трав’яною та ягідною рослинністю багатою на вітаміни, такою наприклад як яфина росте вона лише на висотах понад 800 метрів на гірських масивах які  плавно перетікають в менш високі ліси та праліси Закарпаття з великою різноманітністю  флори та фауни,  на територія цих лісових масивів для туристів та вело туристів прокладені маршрути. У підніжжя Карпатських лісів у долинах Карпатських річок розкинулися села з аутентичною культурою яку Ви не зустрінете ніде в Україні. В Карпатах   в радіусі 100 кілометрів зможете побачити побут різних культурних груп Лемків, Лишків,  відвідати музеї під відкритим небом в селі Колочава, музей дерев’яних церков, ферму оленів біля міста Хуста, заповідник бурих ведмедів біля Міжгіря,  побувати на високогірному озері Синевир, попити цілющу Полянську, Солочинську Шаянську води . Скуштувати закарпатські страви банош, крумплі по домашньому з бринзою, чоулент, бограч, закарпатську форель та багато іншого, продигустувати закарпатські вина, пиво та  напої поміцніше.

В Карпатах можна купити нерухомість на будь-який смак як архітектурний так і кліматичний. М'який помірно-континентальний клімат розділяється в Карпатах можна казати по зонах з різними під кліматами ), у високогірних районах Карпат це Рахівський Тячівський, Велико-березнянський, Міжгірський райони Закарпаття та Надіврнянський Яремчанський райони Івано-Франківської області, клімат прохолодний вологий підійде для дачі в Карпатах та зимового відпочинку і літніх подорожей в гори, Свалявський Воловецький, Перечинський, Хустський райони це регіони з помірною вологістю та температурю повітря в цих районах багато санаторії які лікують мінеральними цілющими водами Закарпаття, Мукачівський, Берегівський, Виноградівський, Ужгородський райони це райони з південним теплим кліматом в цих районах зараз активно розвиваються термальні басейни для відпочинку та покращення здоров’я, додатковим плюсом у них є близькість до кордону з ЄС, тут нерухомість для постійного проживання купляти вигідно бо вона має стабільну ціну і завжди на неї є попит.

Закарпатська та Івано-Франківська область є привабливою для туристів з усієї України. Відпочити в Закарпаття що року їдуть сотні тисяч Українців та іноземців з  прикордонних із Закарпаттям  країн. Все це зумовлено широким спектром видів відпочинку, а саме:

лікувальний туризм

кемпінг туризм

спортивний туризм

зелений туризм

екстрім туризм

гастрономічний туризм

Запрошуємо Вас відпочити в  Закарпатті, на нашому порталі нерухомості і туризму Ви знайдете підходящий для Вас вид відпочинку та занімите в  оренду підходяще для Вас та Вашої родини житло.

Чому варто відпочивати в Закарпатті, а тому що тут можна відпочи від трудових буднів та оздоровитися фізично та духовно:

Лікувальний туризм: Відпочити і оздоровити шлунково кишковий тракт в Закарпатті Вам допоможуть закарпатські лікувальні бальнеологічні мінеральні столові  води Поляна Купель, Поляна Квасова,  Лужанська – 7, представлені в санаторіях Квітка Полонини, Кришталеве джерело, Поляна, Сонячне Закарпаття, Моршин. На нашому порталі нерухомості та туризму представлений широкий діапазон нерухомості поруч із санаторіями Закарпаття як для подобової оренди житла квартир, будинків, будинків зі зрубу, хостелів, готелів для відпочинку, а також Ви знайдете на нашому  порталі нерухомість яка продається з нами Ви зможете  швидко і якісно ;

купити квартиру в Ужгороді,  Мукачеві, Сваляві, Поляні, Берегові, Тячеві, Хусті, Рахові, Іршаві, Перчині.

купити будинок Ужгороді,  Мукачеві, Сваляві, Поляні, Берегові, Тячеві, Хусті, Рахові, Іршаві, Перчині ( чи треба всі населені пункти Закарпаття)

купити земельну дліянку для будівництва дачі чи  будинку для проживання в Карпатах, ділянку для будівництва гаражу

комерційну нерухомість, готелі,  земельні ділянки для будівництва ресторанів, кафе, супермаркеті

Відпочити і підлікувати опорно руховий апарат в Закарпатті Вам допоможуть санаторій Синяк в Мукачівському районі та термальні води Берегівського району, тут Ми можемо запропонувати Вам оренду житла для відпочинку та допомогти купити різні види нерухомості в елітних населених пунктах Закарпаття поруч із санаторіями.

Кемпінг туризм: відпочити в Закарпатті на природі це екстремальна, прикольно, цікаво варіантів для такого відпочинку вдосталь, дикі місця - полянки, прибережні смуги річок, ліс є також спеціально відведені кемпінги з елементарними зручностями, озера  із спеціально відведеним для відпочинку місцям, ці місця для  відпочинку ви знайдете в блозі нашого сайту.

Спортивний туризм Закарпаття:  якщо Ви поціновувач активного відпочинку тоді на нашому сайті Ви легко знайдете для себе житло в оренду будинки, садиби з дерева, хостели, готелі об’єкти розташовані поруч із вело маршрутами, ofroad маршрутами, місцями для рафтингу, парапланеризму, гірськолижними витягами. Житло різних категорії за дизайном та ціновим діапазоном, сучасні будинки із сучасним інтер’єром в стилі лофт, з швидкісним інтернетом, усіма зручностям  і в водночас в місцях з красивими краєвидами посеред гір на березі гірських річок, чи колоритні  садиби з аутентичним гуцульським колоритом  де можна ознайомитися з предметами побуту минулих століть.

Зелений туризм  в Закарпатті:

Зелений туризм  або як його ще називають ЕКО туризм ,  серед туристів це дуже популярний  вид відпочинку який дає змогу насолодитися  свіжим гірським повітрям, познайомитися з побутом різних  етнічних груп які проживають на території Закарпаття,  оздоровитися Закарпатським старовинними методами лікування такими як апі, іпо, фіто терапія. На нашому сайті Ви точно знайдете житло для відпочинку по добової оренди  яке Вам сподобається.

Гастрономічний туризм в Закарпатті:

Якщо Ви гурман тоді Вам на відпочинок в Закарпаття. Закарпаття славиться своєю гастрономією, на території Закарпаття ВИ зможете  в одному ресторані скуштувати страви різних країн і народів Європи. Подорожуючи Закарпаттям в  кожному районі Ви знайдете як унікальне житло так і унікальні страви які більше ніде крім Закарпаття Ви не скуштуєте. Такі страви як банош, чоулент бограч, лангош.

Для оренди та підбору житла для відпочинку  телефонуйте  +3380952512345


Список коментарів порожній