ПРОДАЖ С/Г ЗЕМЕЛЬ ТА ПАЇВ

ПРОДАЖ С/Г  ЗЕМЕЛЬ ТА ПАЇВ

Клієнти нашої агенції нерухомості «Бай хаус» інформуємо Вас що з червня 2021 року скасовується мораторій на продаж аграрної землі, крім земель державної власності що це  означає і на кого стосуються.

Що означає скасування  мораторію на продаж аграрної землі, це означає що громадяни власники ПАЇВ, тобто земельні наділи які вони отримали при розпаюванні колгоспних земель тепер можна буде продати зверну шановні читачі зверну  Вашу увагу що мораторій на продаж стосувався тільки  земельних ділянок з цільовим використанням  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства могли бути продані і можуть продаватися  і зараз.

Запрошуємо власників ПАЇВ  які бажають продати свої земельні до співпраці, ми допоможемо Вам  вигідно продати ваші земельні ділянки, рекомендуємо Вам для збільшення можливості продажу Ваших земельних ділянок знати своїх сусідів по ділянці, тому що з нашого досвіду ми знаємо що покупці земельних ділянок сільськогосподарського призначення в більшості випадків купляють ділянки не менше 10 гектарів  а в зв’язку з тим що розміри наділів земельних -  часток ПАЇВ в Закарпатській області від 50 соток  до 2 гектарів тому щоб набрати потрібні площі треба  знати своїх сусідів..

Вартість 1 га. земель товарного сільськогосподарського призначення  ПАЇВ за  розрахунками експертів почнеться від $2,5  тис.

Для продажу земельної ділянки Вам потрібно мати правовстановлюючий документ на право власності, це може бути державний акт на право власності на земельну ділянку з кадастровим номером або інформаційну довідку з державного реєстру речових прав на нерухоме майно


Список коментарів порожній