Меню
Ціна
Кількість кімнат
Спальні місця
Загальна площа
заїзд/виїзд
Площа ділянки
Регіон
додаткові опції

Подобова оренда будинків, котеджів, квартир в Закарпатті

Активний відпочинок та оздоровлення в Закарпатті

На нашому сайті Ви знайде пропозиції для най вибагливіших туристів, активний відпочинок на бальнеологічних, гірськолижних, термальних курортах Закарпаття. Гастрономічні екскурсії, екскурсії по замкам Закарпаття, садиби для зеленого туризму, «Садиба біля Лісу» квартири в містах Мукачево, Ужгород,  Хуст, Берегово.

Запрошуємо на справжній  Закарпатський відпочинок  в котеджі та готелі Свалявського району.  Зимовий відпочинок в Закарпатті на бальнеологічному курорті в селі  Поляна та Солочин на базі санаторіїв Квітка Полонини та Кришталеве Джерело   це поєднання активного зимового відпочинку,  катання на лижах та тюбінгах на гірськолижних комплексах «Катерина», «Ведмежа» та «Квітка Полонини» поруч 500 метрів від  ГК «Ведмежа» зручно розташуватись можна в садибі «Біля лісу» 0953288864.

Справжній зимовий відпочинок незалежно від кількості  снігу пропонує ГК «Катерина» та «Ведмежа» які освіжується сучасним обладнання для генерації снігу і  уже при температурі +2 С. , осніжують для Вас лижні траси , до Ваших послуг на цих гірськолижних комлексах , сучасний новітній тюбінговий парк, ідеально укатаний сніжний велюр лижних трас (ідеальні умови для починаючих лижників ), сучасний прокат лижного обладнання,  лижні школи з професійним викладачами та лижні траси від 150 метрів для починаючих лижників на мульти-ліфтових підйомниках, лижні траси по 600-900 метрів з сучасними бугельними підйомниками  для удосконалення отриманих вмінь, сучасний ресторан та їдальня із Закарпатською кухнею. Поруч з гірськолижним комплексом та на його території ви можете прийняти СПА процедури закарпатський молодильний чан, чан Офуро, Закарпатська баня та сауна.

Садиби та котеджі Закарпаття

Звертайтеся до нас щоб орендувати садибу чи котедж біля лісу / річки / озера із банею і басейном.

Оренда дерв'яних котеджів та садиб біля санаторіїв Сонячне Закарпаття, Квітка Полонини, Кришалеве джерело,  лижного витягу Ведмежа, термальних джерел Косино

Подобово для відпочиваючих в Закарпатті

Проживання в Сваляві, Поляні, Сонячне Закарпаття.

Зателефонуйте і ми надамо детальну інформацію про об’єкти що на сайті.

Яке житло орендувати зняти для відпочинку в Карпатах-Закарпатті з цим питанням стикаються хто хоче поїхати відпочивати до нас у Закарпаття.

З чого доведеться вибирати з якого виду житла, готель, санаторій, хостел, котедж, в кожному є свої плюси і мінуси  в цьому тексті опишу плюси так би мовити власного житла на короткий термін відпустки чи просто відпочинку. Якщо Ви зібралися відпочити в Закарпаття то Ви зібралися відпочити на природу, а щоб відчути смак чистого повітря, шум річки і шелест листя дерев в літку та милуватися казковими зимовими пейзажами взимку  то звісно Вам треба зупинити свій вибір на приватній садибі, віллі, чи будиночку відпочинку.

На нашому сайті ви знайдите для оренди  котеджі, будинки, шале біля санаторію Сонячне Закарпаття, Квітка Полонини, Кришалеве джерело,  лижного витягу Ведмежа, термальних джерел Косино.

На нашому сайті Ви можите знайти житло неподалік від санаторії гірськолижних трас, житло з власною банею  та чаном. Пропонуємо житло у всіх районах Закарпаття і на різний смак, будинки, будиночки, дерев’яні зруби на території санаторіїв так і в містах та селах Закарпаття, будинки за містом та будиночки у підніжжя Закарпатських гір.

Допоможемо підібрати житло для відпочинку чи проведення Закритих корпоративів в Свалявському, Воловецькому, Мукачівському, Рахівському, Хустському, Ужгродському районах.

Приватні садиби….