Купити квартиру в новобудові в Закарпатті


  • Закарпатська область, Свалявський район, місто Свалява
    • Поверхів всього: 5
  • Ціна за вимогою
Купити квартиру в новобудові - СваляваПродаж квартир в новобудові в СвалявіБагатоквартирний будинок...

На нашому сайті ви можете знайти найкращі пропозиції по новобудовам Закарпаття - Ужгород, Мукачево, Хуст, Поляна, Свалява, Тячів, Берегове та ін. населені пункти. Квартири від забудовників в будинках, зданих в експлуатацію, та тих, що будуються, з ремонтом і без, на будь-який смак - однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, пентхауси, цокольні поверхи та багато інших варіантів.

Квартири в новобудовах: де купити нерухомість на Закарпатті

У нас ви знайдете актуальні об’яви в найкращих комплексах (ЖК) регіону.
Ужгород і Минай: "GREEN LAND" (Газда), “Club House”, “West Towers, “Зоряний”, “Будапешт”, “Квадрат”, “Університетський”, “Радищева новий”, “Comfort City”, “Модерн”,“Престиж”;
Мукачево: “9 район”, “Goodhome”, “Сучасний”, “Royal House”;
Свалява: “Набережний квартал”, “Vidon”, “Сакура”, “Сонячний квартал”;
Поляна: “Arena Village”, “Green Park Resort” та ін.
Також є пропозиції з ЖК “Sky Towers” (Тячів), ЖК “Сонячний квартал” (Голубине) та з інших житлових комплексів і кварталів Закарпаття. Пошук - набагато зручніший, ніж на ЛУН, DOM.RIA, Flatfy, Rieltor.ua та подібних сервісів купівлі/продажу нерухомості в новобудовах. У нас постійно з’являються нові об’яви, реєструйтесь на сайті та отримуйте першими повідомлення про нові пропозиції на ринку нерухомості.

Як знайти нерухомість в новобудовах Закарпаття

Ми максимально спростили процес пошуку нерухомості в новобудовах в районах з розвиненою інфраструктурою та чудовим видом з вікна. Ви вводите в фільтр основні параметри, і починаєте пошук. Всі пропозиції актуальні, та у вільному доступі. Також ми допоможемо оформити іпотеку, купити квартиру за найкращою ціною в кредит за наявності офіційного доходу мінімум 350 тисяч гривень в рік.


Список коментарів порожній