Статті


Проект для гранту з будівництва житла та робочих місць
23 квітня 2022 р.

Шукаємо гранти спонсорів для реалізації  проекту КОТЕДЖНЕ МІСТЕЧКО З ОФІСАМИ «KLUSTER CITY» спрямованого на забезпечення житлом та робочим місцем інженерів та фахівців ІТ сфери

Читати дальше »
18 квітня 2022 р.

Будівництво житла, каркасних будинків в Закарпатті та нежитлових приміщень з використанням технології на основі Neopor® – графітного полістеролу. Як швидко збудувати будинок. Швидка технологія будівництва житла для переселенців для грантових програми з будівництва  житла для осіб які втратили житло під час війни Росії  проти України.

Читати дальше »
16 квітня 2022 р.

Продаж ділянок в Закарпатті, ділянки  для будівництва та бізнесу в Сваляві, Мукачеві, Ужгороді, Хусті різної площі з комунікаціями та хорошим підїздом

Читати дальше »
15 квітня 2022 р.

Продаж будинків в містах та  селах Закарпаття, Ужгороді, Сваляві, Хусті Мукачеві. Допоможемо придбати котедж в Закарпатті який можна  здавати подобово і отримувати дохід.

Читати дальше »
Орендувати велике приміщення в Ужгороді чи Закарпатті
27 березня 2022 р.

Зняти орендувати склад, цех  офіс в Закарпатті , переїзд підприємств  в Закарпаття  через віну Росії проти України

Читати дальше »
Відпочинок в Карпатах, зняти орендувати житло в Поляні Свалява
17 лютого 2022 р.

Тут інформація про житло для відпочинку та дозвілля в Карпатах в селі Поляна, котеджі подобово, квартири для відпочинку в санаторії Сонячне Закарпаття та інформація про локації які варто відвідати в радіусі  70 кілометрів.

Читати дальше »
Пасивний дохід -  курортна нерухомість в Карпатах. Купити апартаменти, квартиру, котедж на курорті в Закарпатті.
13 лютого 2022 р.

Допоможемо вам вигідно інвестувати в курортну Українську нерухомість, з рентабельністю до 14 %. Пропонуємо співпрацю допомогу  з продажу та здачі в оренду  забудовникам ,  власникам  нерухомості апартаментів  Rikka Termal SPA, Квартал Сонячний, Green PARK Reaort, квартир та котеджів  Хусті, Буковелі, Шаяні, Поляні, Славську, Красії та інших курортах Закарпаття .

Читати дальше »
купити ділянку  для бізнесу в Карпатах
7 лютого 2022 р.

Допоможемо Вам купити земельну ділянку  для бізнесу та підприємницької діяльності в Карпатах, Закарпатті, ділянки для  готелів, заводів, фермерських господарств, ділянки з підведеними інженерними комунікаціями та підїзною  залізничною колією. Продаємо готові складські та виробничі приміщення в Закарпатті.

Читати дальше »
Купити квартиру в Ужгороді - що варто знати
4 лютого 2022 р.

Хочете  купити квартиру, тоді вам варто це прочитати, трохи інформації про купівлю квартири.

Читати дальше »
купити таунхаус в Ужгороді
30 грудня 2021 р.

Вибір житла в Ужгороді, різні типи житла  на ринку нерухомості що вибрати,  де краще купити итло в Ужгороді

Читати дальше »

Список коментарів порожній