Меню
Ціна
Площа ділянки
Регіон
додаткові опції

Інвесторам та особам які бажають відкрити власний бізнес або розширити вже існуючий на території Закарпатської області.

Пропонуємо  послугу з пошуку нерухомості  в Закарпатті для розширення або відкриття Вашої власної справи. Проведемо якісний підбір земельних ділянок для розміщення Вашого виробництва (дерево обробки, фермерського господарства) чи об’єкту надання послуг (ресторанів, авто заправних станцій, автомобільних мийок, тощо.. )  по заданих вами параметрах. Надаємо повний юридичний супровід, проведемо аналіз законно можливого використання нерухомості , знайдемо най більш вигідний для Вас об’єкт нерухомості. З нами  купити земельну  ділянку для Вашої власної справи, надійно та легко!

В нашій базі земельних ділянок для  комерційного, промислового, громадського  використання є об’єкти біля купівлі  головних транспортних артерій Закарпаття для будівництва ресторанів автозаправок, стояночних комплексів, також є земельні  ділянки в курортно туристичних  населених пунктах Закарпаття для будівництва готелів , санаторіїв, ресторанів. Можемо запропонувати Вам купити земельну ділянку для будівництва багатоквартирних житлових будинків в Ужгороді, Мукачеві , Сваляві, Хусті.

Продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення для створення не великих фермерських господарств площею до 100 га., Ми допоможе  Вам купити земельні ділянки для ФГ надаємо Вам юридичний супровід  для придбання земельних ділянок та відкриття ФГ із направлення садівництво.  

Запрошуємо інвесторів в Закарпаття пропонуємо Вам взяти учать у створенні малих  індустріальних парків на базі колишніх промислових об’єктів міст Закарпатської області.

Купити землю для інвестицій та бізнесу

Купити земельну  ділянку в Закарпатті для розвитку бізнесу, будівництва готельного комплексу чи будівництва санаторію можна через нашу агенцію нерухомості. Ми підберемо для Вас най  кращий варіант для інвестиції та розвитку бізнесу у нашому розпорядженні велика база земельних ділянок для продажу на яких можна побудувати новий бізнес чи розширити вже існуючий.

Купити землю для будівництва готелю  в Закарпатті поруч з бальнеологічними та термальними курортами, ділянки для будівництва гірських готельних комплексів та невеликих пансіонатів.

Продаж земельних ділянок для виробничої діяльності та складських логістичних баз, DATA центрів тощо.

Земельні ділянки для будівництва торгових центрів, АЗС, авто мийок, сонячних електростанцій, фермерських господарств ми допоможемо купити землю для будь-яких потреб у всій Закарпатській області.

Комерційні ділянки землі на продаж

Купити землю під магазин і для торгівлі в Закарпатті.

Земельні ділянки комерційного призначення

Пропонуємо комерційні ділянки під будівництво бізнесу і торгівлі біля проїжджої частини і поблизу доріг госсударственного значення.