КОМЕРЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ НЕРУХОМОСТІ (КВАРТИР) В ЗАКАРПАТТІ

КОМЕРЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ НЕРУХОМОСТІ (КВАРТИР) В ЗАКАРПАТТІ

Комерційна привабливість нерухомості в Закарпатті або як отримати дохід з придбаної квартири

Спостерігаючи за тенденціями ринку нерухомості в Закарпатті можу зробити такий висновок:  більшість придбаної житлової нерухомості а саме (квартир) в Закарпатській області були придбані з метою одержання доходу,  тобто купівля нерухомості а саме квартир в ЗАКАРПАТТІ розглядається власне не  як забезпечення власних потреб покупців у власному житлі а як інвестиція в нерухомість з метою отримання доходу. Далі розглянемо варіанти  з отримання доходів з придбання квартир в нашому регіоні більш детально і в  розрізі деяких районів.

Інвестування в нерухомість варіанти отримання доходу з придбаної нерухомості.

Є два основні варіанти отримання доходу з придбаної житлової нерухомості це спекулятивний дохід (вхорошому сенсі цього слова, спекуляція це синонім до слова перепродаж спочатку хотів написати перепродаж але так цікавіше)                                         та рентний дохід, далі по кожному варіанті пройдемося детальніше.

Спекулятивний дохід – це дохід від перепродажу в нашому випадку придбаної Вами квартири, цей підхід я б назвав охарактеризував висловом «хто не ризикує той не п’є шампанського». Цей варіант є найшвидшим методом повернення вкладених коштів і підходить для -тих хто хоче повернути вкладені кошти не за 7-9 років а за період до 2 років. Як він працює : у вас є вільні кошти за які ви хочете придбати квартири і швидко повернути в кладені кошти з прибутком, ви маєте розуміти при інвестуванні  завжди маєте бути готові до є ризиків і форс мажори, тому  моя рекомендація  не варто вкладати відразу всі заощадження потрібно залишити кошти для існування і можливо реалізації паралельно інших проектів. Щоб отримати прибуток від купленої Вами квартири, перше потрібно її вигідно купити, щоб вигідно купити квартиру потрібно купляти квартиру на початку будівництва багатоквартирного  будинку, звісно це ризик купляти те чого ще немає,  щоб себе убезпечити і зменшити ризики рекомендую перевірити підрядників і інвесторів або звернутися до ріелторів які володіють інформацією про них, щодо вартості квартир; склалася тенденція що вартість на початку будівництва набагато менша ніж при здачі в експлуатації і це дає можливість для отримання доходу від перепродажу.

Рентний дохід – це в нашому випадку дохід від здачі в оренду купленої Вами квартири. Цей варіант отримання доходу є довгостроковим і орієнтований  на ту частину клієнтів які прагнуть отримання стабільного пасивного доходу. Тут теж є деякі тонкості, можна придбати квартиру за меншою ціною від забудовника на початку будівництва і зекономити на вартості квартири але в цьому випадку потрібно буде певний час чекати доки нерухомість почне заробляти, а бо купити готову квартиру і відразу почати заробляти обидва  ці варіанти треба прораховувати і  визначати пріоритети і переваги кожного. В цьому Вам може допомогти Ваша Закарпатська агенція нерухомості Buy House . 

Кожний район Закарпаття має свої унікальні можливості для інвестування  в нерухомість, почну із Свалявського району.

Свалявський район Закарпатської області це центр туризму нашої області він є приваблива для інвесторів які бажають придбати туристичний бізнес, інвестувати в туризм і зараз в Свалявському районі відкрилися додаткові можливості для інвесторів з малим та середнім капіталом. Наша агенція з продажу нерухомості співпрацює із забудовниками в Свалявському районі які пропонують вкладати кошти в купівлю квартир  біля санаторії Голубиного, Солочина, Поляни, з періодом окупності   6- 8 років, придбавши таку нерухомість ви отримуєте статусну нерухомість преміум класу яка приноситиме Вам дохід. Даний вид нерухомості закордоном класифікується як апартаменти і є привабливим об’єктом для інвестування з отриманням пасивного доходу.  В зв’язку із обмеженою пропозицією квартир поблизу курортів Закарпаття  яка тісно пов’язана з складним рельєфом на якому складно будувати і законодавчими обмеженням щодо будівництва поблизу курортів  ціна на таку нерухомість зростатиме .

Мукачево місто яке входить у десятку міст за комфортністю проживання і додатково є одним із най відвідуваних  туристами міст Закарпаття. Купивши квартиру в Мукачево можна отримувати дохід від по добової та тривалої здачі в оренду квартир також якщо купити тут квартиру за вигідною ціною від забудовника на початку будівництва можна буде заробити на перепродажі.  На нашому сайті можна знайти оголошення з продажу квартир від забудовників та власників квартир в Мукачеві.

Ужгород обласний центр, місто з безліччю архітектурних пам’яток алеями сакур, студентське місто, близьке до кордону з ЄС, все це приваблює туристів студентів, потенційних орендарів а в подальшому і клієнтів на купівлю квартир, ці фактори впливають на привабливість  купівлі квартири і попит на них.

Ужгород переживає квартирний будівельний бум і є привабливим для купівлі квартир з метою отримання доходу через популярність серед молоді та інших верств населення через різні соціальні  фактори такі як дорожня, освітня, медична інфраструктура широкий вибір місць прикладання праці з достойною оплатою.  Якщо добре проаналізувати ситуацію на ринку нерухомості Ужгорода врахувати незмінні фактори які притаманні тільки нерухомому майну,  можна непогано заробити.

Станом на 2019 рік особливо привабливим варіантом для отримання доходу є рентний дохід від здачі в оренду квартир іноземним студента. Ця тенденція враховуючи освітній цикл ВНЗ збережеться що найменше іще на 3-5 років.

Окремою темою для інвестування в нерухомість є комерційного призначення це нерухомість використовується для здійснення комерційної діяльності (торгівлі чи надання послуг) 

авт. І. Чийпеш


Список коментарів порожній