Купити ділянку для будівництва в Закарпатті, на що звернути УВАГУ.

Купити  ділянку для будівництва в Закарпатті, на що звернути УВАГУ.

Хочете купити земельну ділянку  для житлового будівництва  в Закарпатті  не знаєте з чого почати, 

  • перше вирішіть для чого хочете купити  земельну ділянку, для будівництва  житлового будинку  чи купити ділянку для дачного будівництва, різниця  в принципі не велика  але  є і вона більшою мірою стосується розташування ділянки, різниці в розмірах чи властивостях дачних і житлових будинках практично немає про це розкажу в іншій статті . Ділянки для дачного будівництва  можуть бути розташовані  за межами населених пунктів ближче  до лісів чи річок або рекреаційних зон але  далі від інженерних комунікацій (каналізації, водопостачання, електроенергія ,газопостачання)   , ділянки для житлового будівництва будуть розташовані  в межах населених пунктів  ближче  до інженерних комунікацій.
  • другий крок при купівлі земельної ділянки  вибір  населеного пункту де хочете купити ділянку,Шаян, Мукачево, Ужгород, Свалява, Поляна, Хуст, Берегово, Міжгір’я, Воловець,  ці населені пункти кардинально відрізняться   за кліматом,  інфраструктуро,  чистотою повітря. Важливими при купівлі ділянки є розмір-площа  та  рельєф, щодо розміру-площі рекомендуємо Вам купити земельну ділянку  площею не менше 5 соток (500м.кв) та шириною не менше 16 метрів, рельєф ділянки це не так важливо  але він пливає на  вартість будівництва  та проектну  частину бо треба продумати  як спроектувати будівлю щоб ефективно використати переваги рельєфу в більшості випадків це нахил.
  • третій крок ви знайшли в інтернеті оголошення з продажу ділянки вам все сподобалося і місце розташування і вид з ділянки і ціна, тепер прийшов час огляду ділянки і вивчення документів ось тут і знадобляться знання земельного і містобудівного законодавства. Наявність  документів на право власності іще не означає що на ділянці можна будуватися і навіть цільове  призначення ділянки для дачного чи індивідуального житлово будівництва не може Вам дати гарантію того що ви збудуєте на ділянці те що задумали  звісно в межах розумного. При купівлі  земельної ділянки  для будь-якого виду  будівництва  важливо перевірити чи немає на земельній  ділянці  обмежень щодо будівництва, навіть якщо в державному акті зазначено цільове  призначення  для будівництва  на частині ділянки може бути обмеження  на використання власником земельної ділянки або її частини яке передбачено ст. 110 ЗКУ. Обмеження  може бути встановлено на користь інших осіб це наприклад право проходу проїзду через земельну ділянку або обмеження (охоронна зона) від нафтопроводу, газопроводу чи кабелів зв’язку в якій заборонено будівництво  охоронні  зони  важко виявити навіть будучи на земельній ділянці бо комунікації знаходяться під землею а охоронні зони від них можуть бути до 300 метрів, в деяких охоронних зонах категорично заборонено будівництво і навіть якщо у Вас буде документ на право власності ви не зможете отримати дозвільних документів на будівництво, підключення електроенергії тощо,  обмеження ЛЕП виявити легше у деяких випадках можуть бути обмеження від межі лісу чи річки.

Якщо ви зібралися купити ділянку в Карпатах для будівництва  житла  чи бізнесу, щоб уникнути можливих неприємностей радимо Вам звернутися до нас ми БЕЗКОШТОВНО вас проконсультуємо і за розумні комісійні допоможемо купити хорошу земельну ділянку для житла чи туристичного бізнесу.


Список коментарів порожній