Здати в оренду власну квартиру чи будинок!

Здати в оренду власну квартиру чи будинок!

Хочете здати в оренду квартиру в Закарпатті якою не користуєтеся чи отримали у спадок, але  не маєте часу цим займатися, зверніться до нас ми все зробимо за Вас  і ви будите отримувати стабільний пасивний дохід.

Вас турбує питання як краще, безпечно та швидко та здати в  оренду квартиру чи будинок в Закарпатті.

Перше треба вирішити як ви хочете та можете здавати квартиру чи будинок, тут  два варіанти, це  тривала оренда житла та подобова оренда квартир. Для тривалої оренди житла підходять майже всі квартири та будинки які придатні до проживання, а от для подобової оренди житла  для відпочинку підходять об’єкти або  в центрі міста або поруч з   туристичними об’єктами санаторіями парками, комплексами розваг,  чи цікавими природними локаціями озерами, хорошим попитом в Закарпатті користуються  сучасні будинки з хорошими умовами проживання поруч з лісом, річкою, озером.

Наступне  питання як безпечно здати  в оренду свою нерухомість. При здачі в оренду на тривалий період будинку чи квартири  ми  обов’язково допоможемо Вам укласти  договір оренди житла, акт прийому передачі майна та показників лічильника, при подобовій здачі в оренду майна теж рекомендовано укладати договір  та вимагати документи що посвідчують особу гостей.

Як здати житло в оренду швидко?!, як відомо РЕКЛАМА ДВИГУН ТОРГІВЛІ тому чим краща реклама  і чим її більше тим    швидше можна  здати в оренду власне житло, важливу  роль і перше на що звертають увагу в рекламі нерухомості це фотографії, важливу  роль в рекламі  нерухомості відіграє якість і інформативність фотографій  тому я  намагаюся  робити якісні та інформативні фотографії об’єктів які розміщаю наш сайт з продажу та оренди нерухомості, друге з чим стикаються  наші клієнти при підборі, виборі квартири чи будинку для тривалої оренди або відпочинку  це  опис,  чим більше інформації в описовій частині тим клієнту легше вибрати об’єкт який краще підходить йому, на нашому сайті ми постійно оновлюємо функціонал і додаємо нові категорії властивостей такі як куди виходять вікна, матеріал стін,  відстані до зупинок, дитячих садків, шкіл.

Здача в оренду житла це хороший і стабільний спосіб інвестування та отримання пасивного доходу, тому запрошуємо Вас власників  нерухомості до співпраці  з нашою агенцією нерухомості  яка працює в Закарпатській  та Львівські областях  ПРИЇДЕМО, ПОФОТОГРАФУЄМО, ВИСТАВИМО НА НАШ САЙТ,  ми допоможемо Вам продати, здати в оренду Вашу нерухомість.   

              Автор І. Чийпеш  +38 095 25 12345


Список коментарів порожній

^ Наверх